Ήττες για τα Τμήματα Υποδομής του Παναιτωλικού

k15b 1200x675

Τον Ατρόμητο αντιμετώπισαν οι ομάδες των Τμημάτων υποδομής του Παναιτωλικού στα πρωταθλήματα της Super League και γνώρισαν την ήττα και οι τρεις.

Η Κ19 έπαιξε στο Περιστέρι, όπου ο Ατρόμητος προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο, με γκολ που προήλθαν από ατομικά λάθη. Ο Χότζα αστόχησε σε πέναλτι στο 55’ χάνοντας την ευκαιρία να ξαναβάλει στο παιχνίδι την ομάδα μας. Στο 64’ οι γηπεδούχοι πέτυχαν τρίτο γκολ. Ο Παναιτωλικός που βελτίωσε την εικόνα του στο β’ μέρος μείωσε στο 72’ με κεφαλιά του Κεχαγιά και διεκδίκησε κάτι καλύτερο έως το τέλος, χωρίς να μπορέσει να αλλάξει το 3-1

Αγωνίστηκαν οι: Παπαζώης, Γαλιάτσος, Λουλούδης, Αδαμόπουλος, Εσκετζής, Γιωτόπουλος (82’ Καρανταλής), Κεχαγιάς, Μαύρος (87’ Κυριαζής), Γερνάς (46’ Καψής), Κακιώνης, Χότζα (64’ Αλμπάνης).

Η Κ17 έχασε με σκορ 2-0 στο Emileon δεχόμενη τα γκολ στο 65’ και στο 79’. Ήταν ανώτερη και την αδικεί το αποτέλεσμα, καθώς έχασε σημαντικές ευκαιρίες να προηγηθεί και να ισοφαρίσει στη συνέχεια.

Αγωνίστηκαν οι: Τριανταφύλλου (82’ Σπούδας), Καρκαμάνης, Ασημακούλας (68’ Μποκώρος), Λαζαρίδης, Θεοδοσίου, Παπαευθυμίου (79’ Σίσκος), Βέργος (79’ Γκοντζάι), Γκορόγιας, Βασιλείου, Αλεξόγλου, Φερεκίδης.

*Η ομάδα μας εύχεται περαστικά στον ποδοσφαιριστή του Ατρόμητου Ιωάννη Μιχαλακέλη, που διακομίστηκε στο Νοσοκομείο με διάσειση.

Η Κ15 έχασε με 3-0, επίσης στο Emileon, με τον Ατρόμητο να προηγείται 1-0 στο ημίχρονο και να εδραιώνει τη νίκη του στο β’.

Αγωνίστηκαν οι: Κυριαζής, Μπρούνος, Τσάπαλης (60’ Καταπώδης), Φρούντζος (60’ Ασπρογιάννης), Μήτσης, Τσατσαράγκος, Σαμαλέκος (60’ Ζαρκάδας), Σαλαγιάννης (60’ Παπαλέξης), Ζώης (50’ Κολτσίδας), Αθανασόπουλος, Κατσιώνης.